sari_ankolaj_01

1987 yılında Nail SARI tarafından kurulan ve faaliyete geçen firmamız, iplik çözgü ve haşıl işi yapmaktadır.

Kuruluşumuzdan bu yana gelişmekte olan tekstil sektöründe SARI Ankolaj kalite ve teknolojisi ile lider firma olmuştur.

Başarımızın temeli, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımızla sağladığımız müşteri memnuniyetidir.

27 yılda gelişen teknolojileri takip ederek konusunda kalitesi , kapasitesi ve hizmet anlayışı ile lider duruma gelmiştir.

2014 yılından itibaren Demirtaş Organize Sanayi Bölgesindeki yeni binamızda 7.500 metrekare kapalı alanda faaliyet göstermekteyiz.

Misyonumuz; Haşıllama konusunda dünyada gelişen yeni teknolojileri, dokumada profesyonel çözümleri, bölgemizde sorumlu olduğumuz müşterilere sunmak ve çözüm ortağı olmak.

Vizyonumuz; Haşıllama, iplik çözgü ve dokumada en üstün hizmet seviyesinde, müşterilerimize özel çözümler sunmak ve onların ekonomiliğine, üretim hızlarının armasına ve kalitelerine katkıda bulunmak.

Kalite Politikamız; Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam anlamak ve teknik uygunluğu olan tüm isteklerini yerine getirmek, çalışma prensiplerimizden ödün vermeksizin, tam zamanında uygun hizmetlerimizi teslim etmek, doğru ve güvenilir olmak, çalışanlarımızla birlikte ekip olarak, sürekli gelişmek, teknolojimizi yenilemek, hizmet kalitemizi sürekli kılmak ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

nail_sarı sari_ankolaj_02 sari_ankolaj_03 sari_ankolaj_04 sari_ankolaj_05 sari_ankolaj_06 sari_ankolaj_07 sari_ankolaj_08 sari_ankolaj_09 sari_ankolaj_10 sari_ankolaj_21 sari_ankolaj_19